Пішохідна прогулянка

"Маршрут на Синяк через Бабин Погар та Малий Горган"

Тривалість: 8 годин

Пішохідна прогулянка Маршрут на Синяк через Бабин Погар та Малий Горган

с. Поляниця - хр. Маришечок - пол. Блажів - г. Бабин Погар - г. Малий Горган - г. Синяк - с. Поляниця

Вирушаємо по маршруту з курорту Буковель (с. Паляниця) в сторону Довбушанки. Підйом буде дещо крутим і болотистим (залежно від пори року і, звичайно, погодних умов).

Коли виходимо на верхню станцію 14-го підйомника, повертаємо стежкою в ліс. Прямуємо по карті по хребту Маришечик.

Дорогою ми проходимо через грибу поляну, де особливо восени можна знайти справжнє грибне царство. Далі на розвилці повертаємо праворуч – на Бабин Погар.

Проходимо три невеличкі вершини, після чого спускаємося до полонини Блажів, а далі підіймаємося на Малий Горган. Стежка на гору чітка та проглядна, тому без жодних проблем та блукань ми виходимо на Малий Горган.

Ми прийшли на гору Малий Горган. Звідси відкриваються неземні краєвиди на сусідню гору Довбушанка, а також на вигляд далекий Синяк.

Продовжуємо прямувати по хребту на гору Синяк. Приблизна довжина ходьби – 2,5 км (витрати часу на перехід – приблизно 2 год). Приходимо на Синяк і любуємося панорамами.

Як тільки завершуємо процес любування, спускаємося із Синяка на полонину Томнатик. На полонину веде стежка серпантином. На полонині нас зустрічає колиба, де модна підкріпитися харчами і за бажання переночувати.

Далі шукаємо знизу полонини стежку, яка проходить зліва від гори Бульчинохи, прямуємо нею. Потім – по хребту вниз. Проходимо вже знайомою для нас грибною поляною і на повороті повертаємо праворуч. Звідти ми виходимо у самісінький центр села Поляниці, де й завершуємо наш похід.

Подібні програми

067 351 57 55

bukovel(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved