Із Поляниці в гірськолижний Буковель

Із Поляниці  в гірськолижний Буковель

В тридев’ятому царстві, в тридесятому государстві Українських Карпат заховалося у дрімучих гірських лісах невеличке село із смачнющою назвою - Паляниця. З 2008 року його перейменовано у Поляницю, але від того туристичний апетит мандрівників не применшується. Селище розташувалося в самому центрі Карпат, оповилося гірським масивом Ґорґани та ознаменувалося відомим не лише в Україні гірськолижним курортом Буковель.

Отож, чим цікавою є гірська карпатська казка під назвою «Буковель» для туристів:

1. Буковель називають маленькою Швейцарією, а сам курорт визнаний таким, що найшвидше зростає і розвиває свою інфраструктуру. Так, за 14 років від заснування (гірськолижний курорт «Буковель» створений у 2000 році) рівень відпочинку в «Буковелі» туристи, часто й іноземні відвідувачі прирівнюють до європейського. А це хороший показник.

2. «Буковель» є наймасштанішим і найпопулярнішим місцем спортивно-зимового відпочинку в Україні. За останні роки «Буковель» відвідало більше півтори мільйона туристів.

3. Гірськолижний курорт пропонує для лижників 56 гірськолижних трас загальною протяжністю більше 55 кілометрів належної якості та різних рівнів складності як для початківців та аматорів, так і для професіоналів та екстремалів.

4. Побудовано тут 16 витягів (підйомників) різного типу: бугель ні, крісельні, мультиліфт.

5. Усі без винятку лижні траси «Буковелю» облаштовані сніговими гарматами, які забезпечують сніговий покрив на трасах навіть до весняного травня. До речі, лижний сезон на курорті розпочинається у листопаді і триває до квітня-травня.

6. Для тих, хто дуже хоче навчитися мистецтву їзди на лижах, в «Буковелі» функціонує лижна школа, в тому числі й спеціалізована дитяча, де працюють професійні інструктори.

7. Гірськолижний курорт «Буковель» має власні пункти продажу гірськолижного спорядження передових світових фірм.

8. Від недавнього часу «Буковель» розвивається і як потужний лікувальний та бальнеологічний центр, оскільки гірський клімат та високоякісне медичне обладнання на курорті сприяють оздоровленню людей із з проблемами опорно-рухового апарату, шлунково-кишкового тракту та сечовивідних шляхів.

9. «Буковель» має власну рукотворну водойму, яка влітку виконує рекреаційну функцію, а взимку - перетворює воду на сніг, розпилюючи його на гірськолижні траси. Таким чином навіть у безсніжну зиму в «Буковелі» можна побачити засніжені схили та інеєм вкриті хвойні ліси.

10. На території гірськолижного курорту є свої сноу-, вело-, екстрімпарк, ковзанки та безліч інших місць для цікавого часопроведення. А в планах на недалеке майбутнє - хаф-пайп, льодовий палац та нові і нові траси.


067 351 57 55

bukovel(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved