коттедж Маэстро, Буковель

на основе 8 отзывов

ул. Подина

Служба бронирования: (067) 351-57-55

15

Бесплатные услуги:

Услуги за дополнительную плату:

з 01.12 по 28.12 - 2500 грн

з 28.12 по 05.01 - 4000 грн

з 05.01 по 01.03 - 2500 грн

коттедж Маэстро, Одинадцятимисний двухэтажный коттедж
коттедж Маэстро, Одинадцятимисний двухэтажный коттедж
коттедж Маэстро, Одинадцятимисний двухэтажный коттедж
коттедж Маэстро, Одинадцятимисний двухэтажный коттедж
коттедж Маэстро, Одинадцятимисний двухэтажный коттедж
коттедж Маэстро, Одинадцятимисний двухэтажный коттедж
коттедж Маэстро, Одинадцятимисний двухэтажный коттедж
Одинадцятимисний двухэтажный коттедж
1 90
Забронировать
коттедж Маэстро, Bukovel

Деревянный двухэтажный коттедж Маэстро находится на склоне небольшого холма, в самом центре села Поляница, всего в 2,5 км от первого подъёмника горнолыжного комплекса Буковель, и в 100 метрах от центральной дороги (подъезд по щебенке). С окон открываются панорамные виды на горы.

На первом этаже расположен каминный зал с раскладным диваном и кухонным уголком (электрическая плита, мойка, холодильник, набор посуды, микроволновка и электрочайник), санузлом и внешней террасой.

На втором этаже коттеджа Маэстро расположены три двухместных и один трехместный номер, а также санузел. В некоторых номерах есть телевизор и выход на балкон.

Кроме того в коттедже Маэстро имеется еще один номер с отдельным входом (двуспальная кровать, раскладной диван, кухонный уголок, санузел).

Гість, 16 Января, 2018 20:27

Не знаю ми приїжджаємо уже років 5. Ніколи не мали проблем. Але якщо справді щось зламається хіба немає хазяїн розселити людей. Наприклад наші друзья попали а віхолу 4.5.6 січня й в Гостинному дворі не було світла. Тепла не було зовсім. То пані Святослава зняла номери щоб люди не мерзли. Так як хазяям в Криму було наплювати.

Гість, 19 Марта, 2016 11:07

Маркетинг по-буковельськи або чому я більше ніколи не звернуся до пані Святослави. Заздалегідь у пані Святослави було зарезервовано номер у садибі «Маестро». Ми з нею детально обговорили те, що я буду з трирічною дитиною і мені потрібен номер з балконом. Узгодили ціну – 250 грн на добу – це було нещодавно, вже березень, низький сезон. Кухня знаходиться внизу, де можна самостійно готувати їжу. Святослава сказала, що за допомоги смс скине мені номер картки, куди потрібно вислати гроші за одну добу проживання. Минув тиждень, я передзвонюю спитати, де ж номер картки і чи все у нас в силі. Вона запевняє, що так, номер за Вами вже заброньовано, я Вам вірю, мовляв, попередньої оплати не треба, приїжджайте. О, подумала я, яка відкрита людина ця пані Святослава, вірить на слово. Врешті я із трирічною дитиною приїжджаю – не слід, думаю, детально зупинятися, наскільки нелегко пнутися з великим рюкзаком та дитиною різко вгору по дорозі з таким-сяким покриттям. Підходимо до «Маестро», нас на вулиці зустрічає Святослава і каже, мовляв таке лихо сталося, щось зламалося і у домі немає зовсім води. На питання що, да як, каже: «Не хвилюйтеся, я вас поселю не гірше – у моєї мами (чи іншої якоїсь там родички – могла не розчути). Он, ідіть туди». А туди – це ще метрів сто вгору крутою дорогою, точніше – повною її відсутністю. Якщо до цього було трохи асфальту, потім щебінка, то тут – коли потеплішало і сніг розтав – просто глина і суцільне болото на взутті.

Гість, 19 Марта, 2016 11:06

Замість номера на другому поверсі (кухня же там знаходиться на першому) із балконом ,нас оселили на першому поверсі у садибі «Ватра», одразу за маленькою кухнею, із дверима, що вони чи є, чи їх нема, - однаково. Чутність така, що вкласти дитину спати вдень, було великим трудом. Було таке враження, що ми просто жили на коридорі. Але найцікавіше з’ясувалося потім, коли я дізналася, що наша сусідка – дівчина, так само із дитиною (6 років) була поселена тут – у пані Галі – за такою ж схемою. Тільки вона бронювала проживання у садибі «Гостинний двір», де Святослава працює, і яка знаходиться зовсім поруч із дорогою, тобто туди зручно йти по асфальту. Так ж історія, мовляв, там щось зламалося, тому поселю Вас у іншому місці… І, як ви розумієте, увечері, повертаючись до нашого будинку проживання «Ватра», проходячи повз «Маестро» спостерігала задоволені обличчя людей, що сиділи у камінному залі на першому поверсі. Вочевидь, їм було зручно жити у «Маестро». І ніяких проблем із водою, вочевидь, вони не відчули. Висновок один: Святослава заповнює садибу «Ватра» гостями, що мали би жити у «Маестро» чи у «Гостинному дворі» чи ще десь, брешучи їм по приїзді, що там щось зламалося. А у людей просто не лишається вибору – не залишатися ж на вулиці. Тим паче, якщо ти з дитиною і втомився з дороги, сил шукати щось інше просто нема. Так що робіть висновки і гарного Вам відпочинку у горах. Із чесними господарями.

Гість, 29 Января, 2015 14:59

Классный коттедж!

Показать все комментарии ...

067 351 57 55

bukovel(at)visit.ua

©2014 visit. All rights reserved